НОВИНИ

   Колектив ДП "Агроцентр ЄвроХім –Україна», разом з партнерами відвідали виробничі потужності AB "LIFOSA".

12-13 грудня 2017 року співробітники компанії ДП «Агроцентр ЄвроХім-Україна» разом з партнерами виробниками водорозчинних мінеральних добрив компанією «НВК Квадрат» та ТОВ «Новоферт» відвідали виробничі потужності заводу AB "LIFOSA", що входить до міжнародного хімічного холдингу EuroChem Group AG.

Завод розташований у місті Кедайняй географічному центрі Литви, що є надзвичайно важливо для економіки, адже тут проходять найбільші автомагістралі республіки, в тому числі автомагістраль “ViaBaltica”, з найбільшими містами країни, залізницею.

Якісна продукція, а також зручне географічне розташування (незамерзаючий порт Клайпеда), відкривають ворота для світових ринків збуту, що обумовило в 2016 році експорт 98 % продукції, що виробляється до багатьо країн світу. 

Це надсучасні ефективні виробничі потужності, на яких виготовляються найважливіші фосфорні добрива МАР 12:61 WSP, DAP та кормові добавки – MCP, які по своїй якості являються найкращими в світі. Потужності виробництва MAP 12:61 WSP складають 50 000 т на рік, та експортуються до всіх країн ЄС, а також США та країн Латинської Америки та використовуються для позакореневого підживлення сільськогосподарських культур, в системах фертигації та поливу.

Генеральний директор Йонас Дастікас, який працює на підприємстві майже 50 років підготував для української делегації декілька презентацій, щодо розвитку підприємства, а також по новому продукту (фосвату сечовини, UP) запуск якого заплановано на 2018 рік. Після презентації генерального директора, українській делегації було проведено екскурсію по виробничим потужностям, зокрема в цеху виробництва МАР 12:61 WS. Було продемонстровано повний цикл виробництва від завантаження і очищення сировини, до фасування готового продукту та його відвантаження на експорт. Учасники поїздки мали можливість ознайомитися із кожним з цих етапів та переконатися у якості сировини та високому професіоналізмі спеціалістів заводу при розробці та створенні нових високоефективних добрив.

ДП «Агроцентр ЄвроХім Україна» дякує всім учасникам та партнерам за активну участь у поїздці.