НОВИНИ

    21-23 червня вперше в Україні, в Київській області, смт. Дослідницьке, пройшов International Field Days Ukraine організатором якого став ДЛГ Україна та «Аграрний демонстраційний та навчальний центр».

    Це відкрита незалежна платформа для спілкування експертів, а також постачальників насіннєвого матеріалу, добрив, засобів захисту рослин та техніки для рослинництва з сільськогосподарськими виробниками саме тому компанія ДП «Агроцентр ЄвроХім-Україна не змогла проігнорувати захід такого масштабу та взяла в ньому безпосередню участь, в тому числі в «International Field Days Ukraine 2017» взяли участь більше 100 компаній з 8 країн світу, що презентували новітні технології та рішення близько 3,5 тисячам професійним відвідувачам з України, Молдови, Болгарії, Німеччини та Франції.

    На відміну від численних заходів «на асфальті» та у великихзакритих павільйонах, «InternationalFieldDaysUkraine» надав учасникам унікальну можливість побачити технології рослинництва «наживо», а також виявився надзвичайно ефективною незалежною платформою для спілкування, проведення воркшопів, семінарів і презентацій просто в полі. «International Field Days Ukraine» презентував 30 дослідних ділянок перспективних сортів і гібридів, а також засобів захисту та живлення рослин від провідних селекційних та агрохімічних компаній світу та більше 20 смуг для індивідуальної демонстрації грунтообробної та посівної техніки.

    Представники компанії ДП «Агроцентр ЄвроХім-Україна» на цьому заході надавали консультації по застосуванню продуктів та їх позиціонування під культури, представили такі нові добрива як UTEC-46, водорозчинні добрива (Моноамонійфосфат та Базаплант), мікроелементи та біологічні добрива-антистресанти Агрінос АБ.

   В арсеналі компанії є широкий вибір добрив, від простих добрив до різного роду НПК, відповідно до потреб споживача, вирощуваної культури та регіону вирощування.