НОВИНИ

      30 червня 2017 року компанія ДП «Агроцентр ЄвроХім-Україна» провела масштабний День поля на території ТОВ "Біотех" ЛТД в с. Городище, Бориспільського району.

Головною темою аграрної події стали семінари на тему живлення і захисту рослин, огляд демонстраційних посівів озимої пшениці, ріпаку, сої, соняшнику, кукурудзи, а також картоплі.

Учасниками заходу стали власники сільськогосподарських підприємств, фермери, менеджери різних дистрибуційних компаній, гостями заходу стали іноземні колеги з R&D центру ЄвроХім в Німеччині (Майнхайм) Рубен Лейбнер і Нільс Бергер.

    Партнерами заходу також була компанія по засобам захисту рослин "Август-Україна", що входить в десятку лідерів України. Спеціалісти компанії «Август-Україна» висвітлювали дві теми – це препарати, які використовуються у технології вирощування озимої пшениці в тому числі для боротьби проти фузаріозу колоса, а також пестицидний захист соняшнику.

    Крім того, відвідувачів заходу чекала презентація ефективних технологій точного землеробства від компанії AgriLab.      В теоретичній частині заходу науковий співробітник Рубен Лейбнер представив гостям продукт UTEC-46 виробництво якого нещодавно розпочалось у м. Кременець, що на Тернопільщині. Ознайомив із дослідом, який полягає у визначенні втрат азоту при заробці карбаміду на різну глибину, ознайомив з результатами дослідження, які демонструють засвоюваність азоту при застосуванні UTEC-46, розповів про досліди, які свідчать про те, що застосування UTEC-46 значно ефективніше ніж карбамід в плані підвищення врожайності сільгоспкультур.

     Новий препарат ENTEC 21 презентував доктор Нільс Бергер. Це була перша презентація цього продукту в Україні. Продукт має у своєму складі 2 форми азоту, амонійну і нітратну, уповільнює процес нітрифікації і стабілізує амонійну форму азоту (NH4+).

     На демо полях головний агроном ДП «ЄвроХім-Україна» Ілля Марчук та агрохімік компанії Володимир Забалуєв ознайомили гостей із дослідами, які проводились в «Біотех». Картопля, озима пшениця, соя, кукурудза, ріпак, соняшник вирощуються за сімома-десятьма варіантами агрохімічних технологій в рамках програми «Мінеральні добрива: інновації і перспективи», котру започатковано, аби знайти оптимальні схеми живлення, за яких можна одержати врожай кукурудзи 10-11 т, пшениці – 8-10, ріпаку 4-4,5, сої – 3,5- 4, картоплі – 30 тонн.

А представник компанії Агрінос Юрій Джура, який був присутній на показі дослідів розповів про Агрінос Б який творив дива на посівах ріпаку.

«Цей препарат незамінний при стресах, яких зазнають рослини, пояснював Юрій. Коли нормальне живлення зупиняється, Агрінос-Б дає рослині «біогенізовані» елементи живлення. Стреси можуть бути температурні: коли t – нижча від потреби, чи, навпаки, вища; від надлишку вологи , чи її дефіциту; порушення газообміну (асфіксія); порушення живлення в ґрунті чи повітрі; механічні пошкодження стихійними явищами чи технікою; від внесення високих доз добрив чи пестицидів; хімічних опіків та інші.»

Завершив презентацію демо полів Ілля Марчук розповівши про досліди та практику внесення добрив на озимій пшениці (діамофоска, КАС+сірка, мікродобриво Nutrimix) на кукурудзі (нітроамофоска 23:13:8, UTEC-46), на соняшнику (нітроамофоска 14:14:23, комбінацію КАС+сірка і UTEC-46).