НОВИНИ

   12 липня 2017 року у ДП ДГ «Правдинське» Миронівського інституту пшениці імені В.М.Ремесла Національної академії аграрних наук України відбувся День поля та свято першого снопа.

      На заході були присутні представники Сумської обласної адміністрації, Національної академії аграрних наук України, департаменту агропромислового розвитку, райдержадміністрації, власники сільгосппідприємств та фермерських господарств, менеджери українських та іноземних компаній.

На демонстраційних полігонах відбулися демонстрації кращих сортів колосових культур, створених та переданих у виробництво науковими установами Національної академії аграрних наук України та новітньої сільськогосподарської техніки в дії, елементами сучасних енергозберігаючих, вологозберігаючих технологій землеробства.Крім того під час проведення заходу присутні мали можливість ознайомитися з роботою ДП ДГ «Правдинське», колекцією найкращих в Україні сортів озимих та ярових культур.

Однією із важливих складових отримання високих урожаїв та сільгосппродукції високої якості є застосування мінеральних добрив широкого спектру, адже сучасне успішне сільськогосподарське виробництво неможливе без диференційованого і комплексного застосування добрив. Саме тому на заході була представлена велика кількість лінійок мінеральних добрив вітчизняних та зарубіжних виробників. Окрема увага приділялася органічним та екологічним видам добрив, що дозволяють дати рослинам справді якісне живлення.

На заході також були присутні представники компанії ДП «Агроцентр ЄвроХім-Україна», які дружньо та гостинно зустрічали учасників заходу, ділились інформацією про нові продукти (UTEC-46, біологічні добрива-антистресанти Agrinos,Nutrimix/Nutribor, водорозчинне добриво МАР, мікрогранульовані добрива UMG), надавали консультації виробникам.

Для компанії честь бути присутніми на таких заходах, де можна відчути себе не тільки у якості виробника добрив, а й почесним гостем свята, розділити позитивні емоції та з користю проводити час, і взяти щось корисне для себе та свого подальшого розвитку на ринку України.