НОВИНИ

22 серпня 2017 року у смт. Брусилів Житомирської області пройшов Національний день картоплі.

     Організаторами заходу виступили— ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» та Українська Асоціація Виробників Картоплі. Окрема подяка — ТОВ «АФ Брусилів», яке гостинно зустрічало учасників цьогорічного дійства.

     Основною темою цієї події стало обговорення ситуації на ринку, прогнози, основні напрямки розвитку вітчизняного картоплярства, ефективні засоби захисту, методи боротьби зі шкідниками, перспективи розвитку на українському ринку.

     IV Національний День Картоплі логічно розділили на дві частини — теоретичну та практичну. Під час першої, вітчизняні експерти ділилися з аграріями аналітичною інформацією, порадами щодо захисту рослин, боротьби зі шкідниками, недопущення хвороб тощо.

     Основний виклик на сьогодні для галузі — підвищення продуктивності. А в неї дві складові: величина врожаю та його якісні показники. Увага була зосереджена на основних складових, які забезпечують продуктивність: якісне насінництво, програма живлення, що забезпечує 40-50% прибавки врожаю, ефективна система захисту рослин, що дозволяє уникнути ураження готового товарного врожаю (не лише під час вегетації). І, останнє, — забезпечення ринку збуту, який би давав можливість фермерам здійснювати реалізацію продукції.

     Так задля забезпечення продуктивності та якості картоплі представники компанії ДП "Агроцентр ЄвроХім-Україна" на цьому заході представили лінійку водорозчинних добрив, одним із основних став моноамонійфосфат - повністю водорозчинне концентроване азотно-фосфорне добриво, яке містить у своєму складі N (амонійний) – 12% і P2О5 (водорозчинний) – 61 % у легкодоступній для рослин формі.

    А також біологічні препарати Agrinos A/B, від компанії Agrinosта її представника Юрія Джури, що стали мастхевом серед набору продуктів для удобрення сучасного виробника у 2017 році.

Завершилася подія практикою — польовими оглядинами 70 сортів картоплі від насіннєвих партнерів події, спеціалізованої техніки у статиці та динаміці.