НОВИНИ

На виробничій базі ДП «Агроцентр ЄвроХім-Україна» в м. Кременець була встановлена система захисту від падіння на висоті.

Система складається з стаціонарної підвісної системи страхування тросового типу MONOLINE з пристроями натягування тросу та амортизації та страхувального пристрою з функцією евакуації ULTRA LOK (SALA) виробник SAS CAPITAL SAFETY. Це пристрій нового покоління, який поєднує в собі функції страхувального пристрою з автоматичним блокуванням троса і пристрій для евакуації з висоти. Режим страхувального пристрою дозволяє працювати в повній безпеці, не займаючи рук, а в момент падіння відбувається автоматичне блокування троса. Далі при наявності вільного простору під ногами, в момент блокування троса, включається функція евакуації, яка дозволяє евакуювати людину з висоти зі швидкістю 1 м/с.


Відповідно після монтажу та введенням в експлуатацію системи було проведено навчання по використанню страхувального пристрою. Працівники добре оцінили саму систему та безпечність виконання робіт на висоті. Компанія ДП «Агроцентр ЄвроХім-Україна» відповідально ставиться до вимог охорони праці та підвищення рівня безпеки для працівників і надалі продовжує запроваджувати нові технічні засоби для безпечного виконання робіт. 

Відділ охорони праці

ДП "Агроцентр ЄвроХім-Україна"