НОВИНИ

Стимулятори росту рослин являють собою комплекс поживних речовин, амінокислот і мікроелементів, які покликані забезпечити прискорення росту кореневої системи і зеленої маси. Крім того, ці ж речовини дозволяють рослинам протистояти різним захворюванням, завдяки чому поліпшується їхній життєвий цикл.

Досліди по використанню біостимулятора Агрінос "Б" проводились на пшениці озимій в осінній період в нормі 1,25 лга та 2,5 лга. 

       Покращити умови живлення рослин можливо за рахунок розвитку корисної мікрофлори ґрунту, адже рослина перебуває в постійному контакті із ґрунтовим мікробіомом. Продукти Агрінос на 100% задовольняють ці потреби та дозволяють підвищити якість та урожайність культур, а також регулюють життєво важливі процеси – краще поглинання, транспорт і засвоєння елементів живлення, фотосинтез та синтез протеїнів.

    Агрінос "А" - унікальний біостимулянт, що поліпшує мікробіологічну активність ґрунту, він формує в ґрунті комплекс взаємодій рослин і мікроорганізмів та сприяє розвитку здорової кореневої системи.
    Агрінос "Б" - біостимулятор-антистресант, який отримано ферментативним шляхом. Містить у своєму складі доступні амінокислоти, хітин, хітозан, фрагменти білків, що швидко включаються в метаболізм.«Агрінос «А» і «Б» застосовуються, як самостійно (обприскування, крапельне зрошення, обробка коренів, прикореневе внесення), так і в суміші із рідкими добривами (КАС, РКД) чи пестицидами. Норма застосування продукту залежить від культури (від 0,5 л/га для зернобобових до 4 л/га для коренеплодів).


ВКЛЮЧІТЬ ПРОДУКТИ AGRINOS В ПРОГРАМУ ЖИВЛЕННЯ - ОТРИМАЙТЕ МАКСИМУМ ВІД КУЛЬТУР.