НОВИНИ

         З 7 по 10 червня в Києві пройшла масштабна виставка «АГРО-2017» - це головна агропромислова виставка України і Східної Європи, яка виступає платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій та розвитку всіх сфер АПК України.

Значну частину виставки традиційно зайняли кращі зразки сучасної техніки: комбайни, трактори, навісне обладнання, обладнання для обробки і зберігання зерна, а також обладнання для будівництва аграрних споруд та транспортування урожаю.

        Доповнили чотириденну програму виставки науково-практичні заходи (конференції, круглі столи, симпозіуми, брифінги), презентації новітніх напрацювань світової та вітчизняної техніки, майстер-класи, дегустації.

Для компанії ДП «Агроцентр ЄвроХім-Україна» вже стало традицією брати участь у такого плану грандіозних заходах та презентувати свої особисті досягнення та відкриття у сфері виробництва мінеральних добрив.

Протягом 4х днів на стенді компанії працювали менеджери, які відповідали на всі питання та побажання відвідувачів виставки, починаючи з дрібних фермерських господарств закінчуючи великими холдингами та господарствами напрямку садівництва.

        На нашому стенді були представлені, окрім вже добре відомих основних добрив та тукосумішей (НПК 23:13:8, та НПК 14:14:23), спеціальні добрива, такі як Aгрінос А і Б, Нутрімікс та Нутрібор, лінійка водорозчинних добрив - моноамонійфосфат, кальцієва селітра, сульфат магнію та новинка - добриво Базаплант,які з великим успіхом користуються популярність серед споживачів.

На конференцію, що проходила 8 червня, завітали наші іноземні колеги із Угорщини. Янош Жабо детально та пізнавально розповів про мікрогранульовані добрива UMGMICRO, що активно почали користуватись популярністю серед виробників с.г. продукції на українських просторах.

       Основна частина семінару була присвячена спеціальним добривам. Юрій Джура представив візуальні результати використання мікробного добрива Агрінос А і Б. Не залишився без уваги продукт UTEC-46 завдяки Марчуку Іллі Устиновичу, який також познайомив аудиторію із новим добривом Entec-21 - продуктом, що сміливо можна назвати досягненням на ринку добрив. Успішно завершила програму вікторина, на якій було розіграно поїздку до Європи. Щасливим переможцем став Віталій Одарчук з ТОВ «АФ Хоружівське», також були розіграні корисні призи.