НОВИНИ

       1 червня 2017 року на території корпорації «Агропродсервіс», що в Тернопільській області с. Настасів, пройшов четвертий масштабний Національний День Саду.

Організатором заходу виступили Всеукраїнська Аграрна Рада (ВАР) та компанія «Дикун» за підтримки Ради з питань експорту продовольства (UFEB).

Цьогорічний захід зібрав рекордну кількість учасників – більше 300 справжніх патріотів, які займаються садівництвом, незважаючи на всі виклики сьогодення. Голова ВАР закликав присутніх і надалі об’єднувати свої зусилля для розвитку агросектору та відстоювання своїх інтересів. Під час заходу гості змогли ознайомитись з новітніми технологіями ведення господарства в садах, цінні поради та рекомендації дали провідні компанії на ринку України.

У рамках заходу також відбулася спеціальна секція «Експорт і переробка», під час якої учасники розглянули основні виклики поставок фруктової та ягідної продукції за кордон.

З інноваційною лінійкою добрив для садів від компанії ДП «Агроцентр ЄвроХім-Україна» ознайомив торговий представник компанії «Agrinos» Юрій Джура, в своєму виступі він зробив наголос на добривах Агрінос А і Б. Але в асортименті компанії під сади є ціла лінійка добрив, таких як: кальцієва селітра, Базаплант, мікродобрива – Нутрімікс та Нутрібор, сульфат магнію та калію, МАP, що широко використовуються серед споживачів наших добрив.

Після завершення теоретичної частини учасники заходу відвідали садову екскурсію та мали нагоду спостерігати демонстрацію садової техніки в роботі та статиці.