НОВИНИ

13-14 квітня пройшла виставка-конференція на тему "Сучасне плодоовочівництво" в  Херсонській області на базі Інституту зрошуваного землеробства НААНУв с-щі Наддніпрянське . Захід став черговим кроком на шляху реалізації задумів та втілення намірівУкраїнського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP)і можливим завдяки підтримці Міністерства міжнародних справ Канади, Менонітської Асоціації Економічного Розвитку (MEDA), Херсонської обласної державної адміністрації та інформаційної агенції «Інфоіндустрія».

До навчально – практичного майданчику долучилося понад 200 фермерів і власників особистих селянських господарств із Південних регіонів України, вчені, експерти аграрних ринків, представники компаній, які постачають мінеральні добрива та засоби захисту рослин.

     За інформаційною наповненістю та змістом конференцію можна умовно розділити на чотири частини: «Нішеві культури», «Огляд ринків», «Захист і живлення рослин», «Підведення підсумків і розіграш призів».

У перевагах органічного виробництва переконували учасників виставки –конференції : президент ГС «Органічна Україна» Олена Березовська і директор ТМ «Екород» Андрій Олефіренко. Гість із Німеччини -Андре Піллінг презентував українсько-німецький проект «Агроторгівля України». На нюансах технологій застосування добрив і засобів захисту рослин зупинилися кандидати сільськогосподарських наук Ірина Логінова, Вікторія Олійник, Володимир Сіленко, науковий співробітник компанії «Агросфера» Олександр Гончаров, комерційний директор ТОВ «АгріСол» Денис Миргород, торговий представник ТОВ «Агрінос» Юрій Джура, керівник відділу продажів спецдобрив ДП «Агроцентр ЄвроХім-Україна» Сергій Машинник розповіли на семінарі про «Використання мікробіологічних препаратів та біостимуляторів в овочівництві».