НОВИНИ

Ветеран азотних добрив - карбамід вже на лаві запасних

Початок виробництва UTEC-46 в Україні

       24 березня 2017 року відбулось довгоочікуване відкриття виробництва Utec-46 в Україні в м. Кременець, Тернопільської області.

Наш захід відвідали як керівники господарств, агрономи, так і партнери, дистриб’ютори, журналісти, а також іноземні колеги з Німеччини.

       На відкритті виробництва увагу гостей привернула сама установка по виробництву добрива ЮТЕК, та досконалі європейські технології, що інтенсивно долучаються до українського ринку, що, безумовно, являється великим кроком вперед як для України так і для компанії «ЄвроХім». Також учасники мали змогу відвідати склади, де зберігаються добрива (мікробні добрива AgrinosAB, фасовані водорозчинні добрива, UTEC-46) та «доторкнутися» до виробництва КАС+S ознайомившись з технологічним процесом, фінальну крапку цього дня поставили наші гості - іноземні колеги з Німеччини, які доступно та цікаво розповіли про досвід використання UTEC у світі.

Що важливо, аналіз продукту проходить в лабораторії в Барселоні, Антверпені, відбір зразків з кожної виробленої партії і відправка на аналіз згідно вимог німецького офісу ЄвроХім.

Відкриття виробничої лінії UTEC-46 - це нові кроки до впровадження інноваційних методів ведення традиційної культури землеробства в Україні.

Ось такі коментарі дали наші гості на відкритті 24.03.2017 року:

Морозов Валерій, керівник департаменту живлення рослин компанії «Спектр-Агро»

-"Сьогоднішній захід оцінюю по на п’ятірку по п’ятибальній шкалі. Тобто була організована правильна зустріч учасників цього заходу. По базі провели прекрасну екскурсію. База здивувала своїм виглядом і наповненням, тому що все було від а до я правильно продумано, зроблено.

Особливо мене радує, що виробництво Utec 46 організоване на території України, адже це інвестиції та робочі місця. Якби більше компаній інвестували у таких невеликих містах, то це розвивало б країну та ми жили б краще..."

Олександр Скрипка, директор компанії «Баланс Агро Центр»

-"З компанією «Єврохім» ми працюємо близько 9 років по всім їх позиціях, представлених в Україні. Вони є одним із наших ключових довгострокових партнерів. Utec 46 використовують провідні європейські країни, США, які наразі є розвинутішими в аграрному секторі, тому запуск виробництва та продажів цього продукту в нашій країні є позитивним кроком уперед. Продукт дозволяє ефективніше використовувати діючу речовину, зокрема, азот. Utec 46 цікавий нам, бо це новий і перспективний продукт, під цей сезон ми вже реалізували його 10-15 потужним сільськогосподарським підприємствам. Результат і оцінку цієї співпраці матимемо восени, коли аграрії зберуть врожай і скажуть свою думку щодо віддачі та ефективності..."

Андрій Приходько, генеральний директор ДП «Агроцентр Єврохім-Україна»

- "300-350 тис євро – вартість проекту Utec 46. Компанія інвестувала після входу на ринок України близько 10 млн доларів. Цей рік є дуже активним для компанії, цього річ ми плануємо інвестувати ще близько 4 млн доларів. Крім виробничої бази у Кременці ми плануємо запустити аналогічний об’єкт у Харківській області, Балаклея. Ми придбали там старий агрохімічний об’єкт. Там будуть ємності для зберігання КАСів, тукозмішування, лінія з виробництва Utec 46 , також лінія з нової технології Entec, швидше за все буде виробництва КАС із сіркою, міркуємо над збільшенням виробничих потужностей, порівняно із тими, які є у Кременці. Також ми плануємо відкрити там клієнтський центр, будемо проводити навчання дилерів, клієнтів, використовувати як майданчик для спілкування, для різних зустрічей, як-от: Асоцаціації фермерів, тощо. Це буде центр по накопиченню знань щодо живлення рослин..."