НОВИНИ

    16 березня 2017 року у місті Одеса пройшла виставка-конференція «Органічне землеробство. Пріоритети 2017»

 Організаторами цього заходу стали: інформаційна компанія «Інфоіндустрія» в партнерстві з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, який реалізується асоціацією MEDA за фінансової підтримки держави Канади, а також за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.

    Серед учасників конференції були як керівники - ТОВ «Інтегро-СД»,

ТОВ «Імперія- Агро», ТОВ «Природні біотехнології», ТОВ «Метос Україна», ТОВ «Бту-Центр», ТОВ «Агрісол», ТОВ «УКРЮГИМПЕКС», ТОВ «Євро-Люкс Плюс», «К’ЮС», ТОВ НВК «Квадрат»,ТОВ «Агро Експерт», так і консультанти з органічного землеробства, директори підприємств та агрономи.

 Компанія ЄвроХім-Україна підтримала розвиток органічного землеробства в Україні і представила свої препарати мікробного походження - AgrinosAiAgrinosB, систему застосування їх на сільськогосподарських культурах та переваги використання.

    Добрива Agrinos являються новими на ринку України та відкривають новий сегмент біодобрив добрив – живі мікробні екосистеми, а компанія «ЄвроХім-Україна» являється партнером та ексклюзивним дистриб’ютором.