НОВИНИ

   3 березня 2017 року в приміщенні Інституту кормів НААН України відбувся «круглий стіл» з питань створення інноваційної платформи «Кращі аграрні практики Вінничини».

   В засіданні взяли участь: голови обласної державної адміністрації, керівники та спеціалісти Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, керівники господарств, представники постачальників та банківських установ.

  Компанія ДП АГ «ЄвроХім-Україна» для оптимізації живлення культур представила лінійку добрив, в якій акцент був на новинки, такі як: UTEC-46 та його виробництво, водорозчинні добрива: моноамонійфосфат, сульфат магнію, а також унікальні продукти компанії Agrinos , «Кренел А» і «Кренел Б», що входять до спеціальних добрив та COMPOExpert, продукти «Нутрімікс» і «Нутрібор» - джерело поповнення зернових, технічних та олійних культур важливими мікроелементами.

   Учасники семінару мали нагоду ознайомитись з продуктами компанії ЄвроХім-Україна та отримати поради і рекомендації від керівника відділу продажу спеціальних добрив – Сергія Машинника.