НОВИНИ

    З 15 по 17 лютого 2017 року за організації Київського Міжнародного Виставкового Центру «КиївЕкспоПлаза», у м. Києві проходила виставка «Зернові технології 2017». У виставці взяли участь великі міжнародні та українські – виробники і постачальники добрив, техніки і обладнання, технології для рослинництва, продукції тваринництва. Виставка проводилась під егідою Міністерства аграрної політики та за підтримки Федерального міністерства продовольства і сільського господарства Німеччини, Національного агентства з підтримки французької економіки BusinessFrance. В рамках виставки проходить «AgroAnimalShow», і виставка «Фрукти. Овочі. Логістика.»

    ЄвроХім – розмістив на стенді як стандартну лінійку добрив NPK 23-13-8 і NPK 14-14-23, КАС, Карбамід, так і новинки на ринку: UTEC 46, КАС + сірка (KAC+S), водорозчинні добрива: сульфат магнію, нітрат кальцію. Також була презентована лінійка спеціальних добрив виробництва компанії Agrinos, продукти «Кренел А» і «Кренел Б», та компанії COMPOExpert, продукти «Нутрімікс» і «Нутрібор».

    ДП «Агроцентр ЄвроХім-Україна» в рамках виставки організував семінар для виробників сільськогосподарської продукції і дистриб’юторів, в якому брали участь понад 20 компаній з активним обговоренням нових продуктів ЄвроХім і їх ринковим позиціонуванням. Особливий інтерес викликали новинки у агро холдингів, які впроваджують новітні технології вирощування, де кожні 5-10 % приросту врожаю, має велике економічне значення.