НОВИНИ

     25-27 січня 2017 року співробітники компанії ДП «Агроцентр ЄвроХім-Україна» разом з сільгоспвиробниками Дніпропетровської, Київської та Рівненської областей відвідали виробничі потужності німецького партнера компанії ЄвроХім – виробника спеціальних добрив - компанії Compo.

    Завод по виробництву добрив Compo знаходиться неподалік Дюссельдорфу – у містечку Кренфельд. Це надсучасні ефективні виробничі потужності, на яких виготовляються не стандартні продукти для живлення рослин. Це добрива з мікроелементами, бактеріями, інгібіторами, мікрогранульовані та водорозчинні добрива. Було продемонстровано абсолютно унікальну технологію покриття гранули добрив спеціальними полімерами для пролонгованої дії поживних речовин. Такі добрива використовуються передусім у живленні багатолітніх насаджень.

      Керівництво компанії Compo підготувало декілька презентацій для української делегації, щодо розвитку компанії та її портфоліо. Було продемонстровано результати випробувань добрив Compoв українських ґрунтово-кліматичних умовах. Пізніше група була запрошена на найбільшу у Європі виставку по садівництву м.Ессен, де в учасників подорожі була можливість вивчити не тільки останні тенденції у живлені та захисті багатолітніх насаджень, а й побачити найбільший в Європі асортимент садових та декоративних рослин.