Про нас

Мета компанії

Мета компанії - бути лідером на ринку Украни у галузі живлення рослин. Наша місія - привнести відмінну рису у світ сільського господарства та підхід компанії – бути надійними, творчими, ініціативними.

Вимірами успішності діяльності нашої компаніі є зацікавленість працівників, задоволення потреб клієнтів, збагачення суспільства та прибуткове зростання.

З великою відданістю ми працюємо над дотриманням правил техніки безпеки наших співробітників, підтриманням інноваційніх ідеї наших працівників, збереженням навколишнього середовища.


Наша діяльність

У 1997 році компанія відкрила завод з виробництва змішаних мінеральних добрив в Мар’їнському районі Донецької області. Будучи одним з найбільших виробників мінеральних добрив у світі, "ЄвроХім-Україна" приніс на ринок свій досвід у забезпеченні потреб споживачів на міжнародному рівні. Завод виробляє змішані мінеральні добрива спеціально для застосування на різноманітних грунтах та під найрізноманітніші культури для задоволення потреб клієнів компанії.

У 2005 р. компанія відкрила завод з виробництва змішаних мінеральних добрив в м.Козятин Вінницької області.

Усі суміші добрив, що виробляються на заводах мінеральних добрив у Козятині, виготовлено згідно з науковим аналізом грунтів для конкретних полів, який дає змогу визначити точну кількість поживних речовин, необхідну для мінімізації витрат виробників сільськогосподарської продукції і досягнення максимальної врожайності.

Ми також пропонуємо широкий спектр послуг, пов`язаних з дослідженням грунтів, внесенням добрив та надаємо консультації з агрономічних питань.


Охорона праці

Дотримання правил техніки безпеки вважається головним пріоритетом діяльності всіх підприємств «ЄвроХім-Україна». Створення безпечного та сприятливого для здоров’я робочого середовища починається з виконання умов безпеки при проектуванні кожного підприємства, продовжується в процесі спорудження, експлуатації та дбайливого ставлення до власності. В роботі підприємств використовується відповідне захисне обладнання, проводяться необхідні заходи з дотримання безпеки.

Для збереження здоров’я робітників і дотримання вимог безпеки компанія надає необхідну інформацію, інструкції та проводить тренінги з опанування правилами техніки безпеки для всіх своїх працівників. Підприємства компанії утримуються в безпечному стані та є безпечними для здоров’я.

Компанія вимагає від усіх своїх робітників активно сприяти дотриманню правил безпеки на підприємствах компанії; подібно до підприємств в інших країнах, в “ЄвроХім-Україна” є група співробітників, що займаються питанням дотримання безпеки у своїх підрозділах. Вони допомагають втілювати політику компанії з безпеки, проводять регулярні перевірки дотримання техніки безпеки на заводах, обговорюють проблеми охорони здоров’я та безпеки співробітників і сприяють збільшенню рівня обізнаності всіх працівників.

Діяльність компанії здійснюється також через дотримання норм охорони довкілля та здоров’я наших працівників, підрядних організацій, партнерів та населення.

Компанія "ЄвроХім-Україна” відповідально ставиться до виробництва та використання продукції, яка забезпечує живлення рослин з подальшим збереженням екосистеми. Продукція компанії не завдає шкоди під час використання її людиною та при внесенні її у грунт.

Однаково високі вимоги застосовуються до будь-якого підприємства "ЄвроХім "в будь-якій країні світу.